Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige

Gelegen op 5 minuten loopafstand van de La Samaritaine, heeft Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige Parijs een eenvoudige toegang tot Chatelet - Les Halles treinstation dat op 700 meter hier vandaan ligt.

Deze accommodatie biedt gasten een woonkamer en uitzicht over stadsgezichten. Bij het appartement zijn een apart toilet, een douche en een wasmachine aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een droger en handdoeken in de badkamer.

Maak uw verblijf nog aangenamer in Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige met een eigen keuken, ingericht met een koffie/theezetapparaat, keukengerei en glaswerk voor uw comfort.

Dit appartement bevindt zich in de 1e Arrondissement wijk van de stad, in de nabijheid van het Louvre. Dit appartement ligt op 150 meter verwijderd van het Tuilerieënpaleis, op ongeveer 350 meter afstand van Louvre - Rivoli metrostation. Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige bevindt zich binnen 2 km van het Musée Rodin.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige Parijs
Les Halles 1Br Flat
Mobiele prijsaanbieding

Les Halles 1Br Flat

505 m van de accommodatie
USD 279 USD 251
per nacht
Studio Au Proche Du Louvre
Mobiele prijsaanbieding

Studio Au Proche Du Louvre

613 m van de accommodatie
USD 118 USD 106
per nacht
La Taniere Mandar
Mobiele prijsaanbieding

La Taniere Mandar

8.2
Heel goed 56 beoordelingen
681 m van de accommodatie
USD 214 USD 193
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    18 km

    Treinstations

    Châtelet-Les Halles RER Station
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer7510101605409,7510101605508
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige te vinden?
      Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige is in de 1e Arrondissement wijk van de stad gesitueerd, op 5 minuten loopafstand van de La Samaritaine.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Parijs een bezoek brengt aan de La Samaritaine (450 m) en het Musée Rodin op afstand van 2 km tot Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige.
    • Hoeveel kost het om bij Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige te verblijven?
      De huurprijs van Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige is €564.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Café Ragueneau en Brasserie du Louvre restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Welke kamervoorzieningen zijn er in Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige?
      Gasten van Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige kunnen genieten van airconditioning en een wasmachine in de kamers, samen met een TV.
    • Is er een keuken in Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige?
      Bij Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige vinden gasten een keuken met een koffie/theezetapparaat, keukengerei en glaswerk.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    18 km

    Treinstations

    Châtelet-Les Halles RER Station
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Residence Louvre/Palais Royal By Studioprestige Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten